آغاز چهارمین مرحله از عرضه لاماری ایما در بورس کالا 

تالار خودرو بورس کالای ایران سه‌ شنبه هفته آینده، میزبان عرضه بیش از ۵۰۰ دستگاه خودرو لاماری ایما خواهد بود.

0

اقتصادخودرو-بر این اساس سه شنبه هفته آینده ۴ بهمن ماه ۵۵۰ دستگاه خودرو لاماری ایما در رنگهای سفید و مشکی و خاکستری با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان در بورس کالا عرضه می‌شود.

بر اساس اطلاعیه عرضه این خودرو درصد پیش پرداخت سفارش خرید ۵۰ درصد بوده و هر کد ملی صرفا مجاز به ثبت سفارش روی یکی از کدهای عرضه در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است.

صدور سند و شماره گذاری خودرو به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی های مجاز آرین پارس موتور را انتخاب کنند.

خریداران همچنین ملزم به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی و واریز وجه هزینه های جانبی همزمان با تسویه اصل مبلغ از طریق وبسایت سامانه فروش محصولات لاماری به آدرس اینجا هستند.

هزینه های جانبی شامل ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده بر مبنای قیمت نهایی فروش و سایر هزینه ها جمعا به مبلغ ۲۴ میلیون و ۷۲۸ هزار و ۲۲۶ تومان شامل بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری است و کلیه هزینه های فوق صرفا باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت آرین پارس موتور از طریق وبسایت و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.

خودروهای خریداری شده ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ به خریداران تحویل داده می شود.

 

لینک کوتاه خبر : https://eghtesadkhodro.com/?p=35109

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.